Pekná postava za pár mesiacov


Každý z nás by si chcel schudnúť. Ale nie vždy je to jednoduché , a trvá to príliš dlho. Doba sa neustále mení a vždy sa nájdu ľahké a efektívne triky ktoré Vám pomôžu schudnúť až niekoľko kíl za mesiac , a už za pár mesiacov môžete mať peknú postavu po akej ste snívali. Toto sú tipy a triky ktoré by ste mali skúsiť.

salát
 
·         Dobrý spánok
Doprajte si dobrý a kvalitný spánok ktorý je veľmi dobrý pre Vás organizmus. Taktiež prispieva aj na zdravie celého vášho tela..
·         Raňajky základ dňa
Raňajky by mali byť základom celého stravovacieho návyku. Ak ste sa rozhodli že chcete zhodiť , môžete na raňajky skúsiť konzumovať cereálie , maslo s vitamínmi či zdraviu prospešnými látkami či niečo malé ako napríklad bielu jogurt a podobne.
·         Jedlo z väčším obsahom vody
To môžu byť napríklad melón , plodové ovocie či uhorky. Obsahujú len minimum tuku a môžete ísť kľudne konzumovať aj večer.

musli

·         Zorganizujte si stravovanie
Môžete si zapísať koľko a kedy kalórii zjete a podľa toho si môžete nastaviť aj svoju kuchyňu. Vaše telo si takýto príjem zapamätá a pomalí a isto sa dopracujete ku prvým schudnutým kilám.
·         Ryža, Cukor, soľ
Potraviny ako napríklad ryža z cukor či soľ by ste mali konzumovať menej ako je odporúčané. Aj keď na prvý pohľad vyzerá ryža zdravo, konzumáciou každý deň si môžete ublížiť.
·         Žiadne mastné , tukové jedla
Pri tukových jedlách znova neberiete kilá navyše , ktoré pôjdu ťažko dole. Počas chudnutia ale aj po chudnutí sa ich radšej vyvarujte, aby ste znova nepribrali. Najčastejšie dokážete pribrať z jedál ako sú pizza , špagety jedla mäsa, a mnoho ďalších .

spánek
 
Ak chcete schudnúť rýchlejšie môžete si trochu zacvičiť. Nehovorím že musíte bežať maratón okolo domu či bytovku ale skúste ísť napríklad na prechádzku so psom , namiesto výťahom , choďte po schodoch , či do práce  namiesto auto z či autobusom alebo vlakom choďte pešo.